XII. KOLO OKRESNÍHO PŘEBORU /XII. HRANÉ/- 27.10.2019

TJ SPARTAK BRANDÝS N/O – FK JEHNĚDÍ 1980

1 : 3 /0:1/

Minulý víkend jsme venku jasně (8:3) zvítězili nad TJ SOKOL RUDOLTICE.

V neděli jsme přivítali na našem hřišti v místním DERBY – FK JEHNĚDÍ 1980. Hosté ztráceli na čelo tabulky 7 bodů, ale žádná selanka se čekat nedala.

Celkové shrnutí – Hosté dorazili na naše hřiště s předstihem, v plné síle a s odhodláním bojovat, odvézt si všechny body a udělat radost sobě a svým fanouškům.

Hosté vše splnili – předvedli se v dobrém světle, měli odražené míče a naši hráči místo následné kombinace po získání míče se museli věnovat obranné činnosti a velice těžce se dostávali do zakončení.

O rozpoložení našich hráčů vypovídá i tento důležitý faktor – za 11 zápasů jsme obdrželi pouze 10 žlutých karet – v tomto jediném 5 žlutých karet.

Hlavním rozhodčím /HR/ Ilnytska Marta, AR1 Suchomel Roman a AR2 Tipelt Lukáš.

V brance Miškovský Pavel – obrana v sestavě Špinler Jan, Dostál David, Sloupenský David, Skalický Petr, Janoušek Martin, v záloze Fogl Bedřich, Hanzl Jaroslav „C“, Lajza Tomáš; v útoku Baborák Jan, Beneš Jaroslav. Fogl Jan, Šabata Martin. V zápise Fogl Jan, Šroler Miroslav, Horáček Vít, Matoušek David.

* * *

Prvních 25.minut přineslo vyrovnanou hru s náznaky šancí na obou stranách. V 18.min. útočník hostí při zakončení nedovoleně atakoval Pavla Miškovského a tak HR dosaženou branku neuznala. Ve 22.min. po akci Fogla Bedřicha zakončoval Lajza Tomáš – brankař hostí byl vítězem a za protesty obdržel ŽK Fogl Bedřich.

Ve 27.min. již však k nemilé změně skóre došlo – po střele z 18 m na malém vápně z úhlu úspěšně dorážel PILAŘ MATĚJ – 0:1.

Branka přinesla klid na kopačky hostí a podrážděnost na naší stranu. Žlutou kartu ve 32.min. obdržel Špinler Jan a ve 34.min. Beneš Jaroslav.

V 46.min. vystřídal Janouška Martina Fogl Jan a Petra Skalického Šroler Miroslav. Začátek druhého poločasu přinesl vyrovnanou hru a zjištění, že přehrát hosty bude velice obtížné.

V 51.min. po centru zleva z úrovně brankové čáry dorážel na zadní tyči osamocený PILAŘ MATĚJ – 0 : 2.

Naše odpověď však byla okamžitá. V 52.min. po přízemním centru zprava jehož autorem byl Beneš Jaroslav, na malém vápně usměrňuje míč do sítě FOGL BEDŘICH – 1 : 2.

Zdálo se, že brankou se dostaneme do zápasu a otočíme jeho prozatím nepříznivý vývoj. Náznaky šancí přicházely, ale trvalá převaha se nedostavovala.

Nic na průběhu hry nezměnila ani střídání – v 73.min. vystřídal Beneše Jaroslava Horáček Vít a v 84.min. zraněného Fogla Jana Matoušek David – jen přibily žluté karty – v 75.min ji obdržel Lajza Tomáš, v 85.min. Dostál David.

Vše se schylovalo k našemu závěrečnému náporu, který však v 88.min. utnul hostující kapitán MOTYČKA MARTIN – který po zaváhání naší obrany technickou střelou z 18 m překonal Pavla Miškovského potřetí – 1 : 3.

V 93.min. HR Ilnytska Marta k potěše hostujících hráčů i fanoušků zápas ukončila.

Příští zápas – NEDĚLE 03.11.2019 !!! 14.00 hod. !!! – zavítáme na hřiště FK ČESKÁ TŘEBOVÁ B. Domácí mají stejně bodů – takže nic jednoduchého nás nečeká. Vážení naši fanoušci – přijeďte podpořit naše hráče v co největším počtu – předem díky. Zapsal Jaroslav Beneš st.