XIX. KOLO OKRESNÍHO PŘEBORU /XIX. HRANÉ/- 28.04.2019

TJ SPARTAK BRANDÝS N/O – TJ ALBRECHTICE

2 : 1 /0:1/

Po minulém výsledkově úspěšném zápase v Rybníku /Rybník : BnO 0:1/ bylo opět přáním i úkolem v souboji s TJ ALBRECHTICE prodloužit vítěznou šňůru a nadále bojovat o „bednu“ okresního přeboru.

Celkové shrnutí – Zápas, přes poločasový nepříznivý stav, dopadl vítězně. Hosté, pravděpodobně v plnohodnotné sestavě, byli mužstvem, které u nás na jaře předvedlo nejlepší „představení“. Mužstvo běhavé, napadající, koncentrované na plnohodnotný výkon. Naše herní převaha nebyla proto tak dominantní jako v minulých zápasech. I slaběji obsazená naše lavička byla signálem pro hosty, že by to mohlo vyjít s úspěšným výkonem. O absencích našich hráčů závěrem.

Hlavním rozhodčím /HR/ Lebeda Tomáš, AR1 Svoboda Jan a AR 2 Diblík Martin.

V brance Zvalený Filip – obrana v sestavě Špinler Jan, Dostál David, Šroler Miroslav, Sloupenský David, v záloze Brzybohatý Aleš, Fogl Bedřich, Hanzl Jaroslav „C“, Hruša Jan; v útoku Fogl Jan, Beneš Jaroslav.

V zápise Matoušek David, Macák Jan, Janoušek Jan.

Omluveni : Matějka Jan, Šilar Tomáš, Novotný Lukáš, Kochánek Petr, Lajza Tomáš, Šrajer Lukáš, Janoušek Martin, Miškovský Pavel, Horáček Vít.

* * *

Do zápasu jsme vstoupili se snahou o kombinaci, drželi jsme míč, ale do zakončení jsme se dostávali velice obtížně /znakem poločasu bylo mnoho náběhů přerušených signalizovaným postavením mimo hru, mnoho nepřesně rozehraných rohů a přímých volných kopů/.

Událostí poločasu tak bylo ve 32.min. lehké zaváháni obrany při závaru v našem pokutovém území – KOLLERT DAVID jednoduše doklepává do prázdné branky – 0 : 1.

Začátek II.poločasu přinesl větší naši snahu o útočnou hru. Obrat přinesl až jinak zahraný rohový kop v 61.min. Jágr rozehrál nakrátko Benymu, ten prošel až do pokutového území, tam šťastně našel FOGLA BEDŘICHA – ten přízemní střelou z 10 m zavěsil – 1 : 1.

V 63.min. přišla naše vydařená kombinační akce – po centru se na 8 m k míči dostal opět FOGL BEDŘICH – výborné zpracování i zakončení – 2 : 1.

Hned se nám lépe dýchalo – hosty do sedla dostala situace v 80.min. – po 2 ŽK byl vyloučen náš ŠPINLER JAN. V době „přesilovky“ i celý zápas nás podržel Filip skvělými zákroky.

V 85.min. Jágr vypíchl míč poslednímu hráči hostů /ŠNÍR PETR/ - ten jej nedovoleně zastavil v útoku a obdržel ČK. Úspěšně jsme přečkali náznak závěrečného náporu hostů. V 91.min HR zápas končí.

K potěše značného počtu přítomných příznivců a fanoušků našeho mužstva zaznívá vítězná děkovačka.

Příští zápas – NEDĚLE 05.05.2019 15.00 hod. – zavítáme na hřiště FK JEHNĚDÍ 1980. Jistě nás v „derby“ nečeká žádná procházka růžovým sadem.

Domácím máme vracet nečekanou podzimní porážku. Věřme, že bude nahlášeno minimum absencí, jejichž vysoký počet nás trápí poslední zápasy. Vážení naši fanoušci – přijeďte podpořit naše hráče v co největším počtu – předem díky.