PostHeaderIcon Spartak - FK Jehnědí 1:1 (1:0) PK 4:2

Derby, derby, derby, .. nic jiného se v posledním týdnu v kabině Spartaku neřešilo více. V bojovném utkání musely rozhodnout penalty. Domácím hráčům lehce svazovala nohy nervozita a tak nepředvedli hru, která je zdobí, nicméně i přesto dokázali zvítězit na penalty a dva body zůstaly doma.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Sopotnice - Spartak 2:6 (1:3)

V sopotnické bahenní lázni to nebyl jednoduchý zápas, Spartak ale ukázal svou sílu a bojovným i herně povedeným výkonem soupeři nedal šanci.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Spartak - Jiskra 2008 B 5:1 (1:1)

Spartak dokázal napravit dojem z minulého utkání a i přesto, že brzy prohrával, utkání zvládl a od 15. min. na hřišti dominoval.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Spartak - Žichlínek 2:1 (2:0)

Spartak na těžkém terénu bojovným výkonem vyzrál na svého soupeře a posunul se ve velmi vyrovnané tabulce na druhou příčku.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Němčice - Spartak 4:2 (1:0)

Hřiště v Němčicích je pro brandýské fotbalisty dlouhodobě zakleté, nyní se z něj stala noční můra. Spartak podlehl poslednímu týmu tabulky 4:2 a po velmi nepřesvědčivém výkonu má v dalším utkání co napravovat.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Verměřovice - Spartak 1:3 (0:1)

Spartak nepřijížděl do Verměřovic 100% připravený k utkání, životospráva poloviny mančaftu měla své mezery, nakonec se ale hráči pochlapili a dokázali vytěžit 100%  bodový zisk :)

Celý článek...

 

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 8 z 18

SPONZOŘI
Příští Zápas

Mistrovské utkání

Spartak Brandýs

vs.

Dolní Čermná

PÁ 16.8.2019

17:30

hřiště

Brandýs nad Orlicí