PostHeaderIcon Spartak - Jiskra 2008 "B" 4:1 (1:0)

Spartak vstoupil do nového ročníku OP vítězně. Herně měl Spartak po celý zápas navrch a nakonec to dokázal vyjádřit i výsledkově.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Slovo místopředsedy FO k uplynulé sezóně

Nový ročník Okresního přeboru již klepe na dveře. V neděli přivítáme doma Jiskru 2008 B.

Ještě předtím přínášíme krátké shrnutí sezóny uplynulé.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Spartak - Žamberk 3:0 (2:0)

Poslední zápas sezony si hráči Spartaku užili a porazili svého soupeře 3:0. Velký dík patří všem fanouškům, kteří naše mužstvo podporovali během celé sezóny a budeme se těšit na jejich povzbuzování a fandění i v následujícím ročníku. Je nutno podotknout, že všichni cítíme, že jak na domácí tak i venkovní utkání jezdí stále více fanoušků a nám to dělá nesmírnou radost! Děkujeme!

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Rudoltice - Spartak 3:3 (PK 4:1)

Spartak měl po většinu zápasu výraznou herní převahu, avšak se ani nenadál a najedou prohrával 3:1. Heroickým závěrem se nám povedlo vyrovnat. Bohužel v penaltovém rozstřelu naši borci selhali.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Finále OFS: Žichlínek - Spartak 2:2 (PK 5:4)

Prokleté penalty, to je to co nás provázelo v posledních zápasech a ne jinak tomu bylo i ve finále Okresu. Spartak musel vždy v zápase dotahovat, ale opět svojí trpělivou a kombinační hrou soupeři stačil a v některých fázích zápasu ho i přehrával. Bohužel, penalty nám byly opět osudnými.

Celý článek...

 

PostHeaderIcon Spartak - Dolní Dobrouč 2:1 (1:1)

Spartak zvládl další veledůležitý zápas. Dobrouči toho mnoho nedovolil a vítězství nám vystřelil parádní střelou Lukáš Novotný. Škoda jen, že se nepovedlo přidat ještě jednu branku, která by znamenala předskočení Dolní Dobrouče v tabulce.

Celý článek...

 

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 7 z 21

SPONZOŘI
Příští Zápas

Mistrovské utkání

Spartak Brandýs

vs.

TJ Albrechtice

NE 0.00.2020

00:00

hřiště

Brandýs nad Orlicí